Servis autobaterií Ostrava

Kdy naposledy jste nechali otestovat svou autobaterii? Už to bude nějaký ten pátek? Tak to se zastavte za námi do Ostravy a my vám provedeme kompletní servis autobaterií či akumulátorů. Věřte tomu, že údržba autobaterie je potřeba, protože i tento malý dodavatel energie má určitou životnost, která je narušována různými vlivy. Například největším nepřítelem autobaterií a akumulátorů je teplo. Při servisu autobaterií v Ostravě provádíme kontrolu stavu vaší autobaterie, měření a testování kapacity. Dle toho pak určujeme konec její živostnosti, autobaterie samozřejmě také nabíjíme. Pokud to bude třeba, tak vyměníme starou autobaterii za novou. 

Servis autobaterií OstravaServis autobaterií Ostrava

Autobaterie jsou našimi malými společníky při cestách automobilem, slouží ke spuštění motorů a napájení palubních sítí. Platí, že čím kvalitnější autobaterii máte, tím delší bude její životnost. Tu je ovšem potřeba čas od času zkontrolovat, protože automobil vám nenahlásí, že je autobaterie už skoro po smrti. Bez pravidelné kontroly se vám může klidně stát, že už nenastartujete, a právě proto nabízíme servis autobaterií v Ostravě. Můžete se sem stavit nejen na pravidelné měření, testování kapacity a dobíjení, ale rádi vám také vysvětlíme základní pincipy při dobíjení bateríí a ukážeme základní chyby, kterých se zákaznící často dopouštějí a snižují tak životnost své autobaterie. 

Servis staničních baterií Ostrava

Kromě servisu autobaterií nabízíme i pravidelný servis a nabíjení staničních baterií v Ostravě. Staniční akumulátory slouží zejména jako zdroje nouzového napájení při přerušení dodávky elektrické energie ze sítě, například v železniční dopravě, metru, operačních sálech nemocnic, divadlech, bankách a tak dále. Pomáhají vlastně všude tam, kde by přerušení dodávky elektrické energie mohlo způsobit havárie technologických zařízení, ztráty či ohrožení životů. Součástí naší nabídky jsou i pravidelné revize funkčních staničních celků, veškeré jejich opravy jsou v souladu s předpisy a normami ČR a EU. 

Servis trakčních baterií Ostrava

Prodejem trakčních baterií v Ostravě to začíná a i v tomto případě by to mělo pokračovat pravidelnou kontrolou a údržbou tohoto typu baterií. Trakční akumulátory se řadí mezi akumulátory průmyslové a jsou využívány jako samostatný zdroj k pohonu elektrických dopravních prostředků, jako jsou manipulační, tažné či golfové vozíky, elektromobily, čluny a spousta dalších zařízení. Trakční akumulátory jsou konstruovány pro cyklický provoz, což znamená 1 cyklus = nabití + vybití. Když nám dovezete vaše zařízení, tak si můžete být jistí, že mu dopřejeme prvotřídní servisní péči. 

V neposlední řádě vám v Ostravě opravíme i vadné nabíječky a testery po vypršení záruk od výrobce.