Co nabízíme

Trakční baterie

Trakční akumulátory se řadí mezi průmyslové akumulátory, které se používají jako samostatný zdroj k pohonu elektrických dopravních prostředků jako jsou manipulační, tažné, plošinové, zdvižné, důlní, golfové vozíky, ale též úklidové stroje, elektromobily, čluny aj. Trakční akumulátory jsou konstruovány pro cyklický provoz (tzn. 1 cyklus = nabití + vybití). Více v sekci "O bateriích". Nabízíme široký sortiment blokových baterií do různých vozíků či úklidových strojů nebo velké stavěné baterie s využitím ve vysokozdvižných vozících nebo např. rolbách na úklid ledových ploch.

Staniční baterie

Staniční akumulátory slouží jako zdroje nouzového napájení při přerušení dodávky elektrické energie z elektrorozvodné sítě např. v energetice, telekomunikačních a radiokomunikačních soustavách, v železniční dopravě, v metru, operačních sálech nemocnic, divadlech, kinech, velkých společenských místnostech, bankách, v systémech výpočetní techniky a všude, kde by přerušení dodávky elektrické energie mohlo způsobit havárie technologických zařízení, ekonomické ztráty a ohrožení lidských životů. Více v sekci "O bateriích". Jsme schopni navrhnout a dodat menší či větší celek k zálohování dle vašich požadavků.

Autobaterie

Akuma

Tradiční čeká značka autobaterií, v současnosti vyráběná v Itálii pod křídly společnosti Fiamm Energy Technology S.p.A. Nabízíme kompletní sortiment značky.

Sznajder SILVER

Akumulátory řady SILVER jsou určené pro technologicky nejvyspělejší osobní automobily střední a nejvyšší řady. Jsou specifické technologií výroby vápník-stříbro zaručující zvýšenou odolnost mřížky vůči korozi, vysoký startovací proud během celé životnosti baterie, stejně jako odolnost vůči vysokým teplotám. Tyto baterie jsou uzavřené a řadí se tak mezi bezúdržbové akumulátory, jsou vybaveny i ochranou proti vznícení. Nabízíme v kapacitách od 35 AH do 100 Ah v rozměrech evropských i japonských norem.

Sznajder TRUCK HEAVY DUTY

Akumulátory se zesílenou mřížkou určené pro nákladní vozy a kamiony.

V její konstrukci je použito speciální plastické upevnění každé sady prvků elektrod (navrchu mezi víkem a elektrodami, na straně mezi nádobou a plochou elektrod), což zesiluje odolnost baterie při speciálních podmínkách využítí (časté šoky, hrbolaté cesty atd.)

Sznajder ENERGY

Akumulátory ENERGY nalézají použití všude, kde je využíván stejnosměrný proud po delší časové období. Nově uplatňované poznatky ve výrobě je činí spolehlivým zdrojem energie s dlouhou životností a širokou škálou využití. Jsou ideální pro hluboké vybíjení a mohou být používány pro různé typy zařízení (např. světelná signalizace, navigační elektronika, osvětlení lodí, obytné přívěsy, invalidní vozíky). Jako startovací akumulátor s vylepšenými parametry je akumulátor ENERGY velmi vhodný pro použití ve vozech TAXI. Svou speciální konstrukcí (bloková akunádoba s vestavěnou sadou desek) zaručuje akumulátor ENERGY vysokou odolnost vůči cyklům. Nízký vnitřní odpor pak zaručuje velice dlouhou dobu využití. Také tyto baterie jsou vybaveny protivýbušným systémem. Nabízíme v kapacitách od 60 Ah do 185 Ah.

6 V autobaterie

6 voltové autobaterie do veteránů i trabantů - prostě do aut s delším rodokmenem. Ve větších kapacitách jsou využívány v některých zemědělských strojích.

Příslušenství k autobateriím

V příslušenství pro všechny druhy baterií nabízíme bateriové svorky a kleště vysoké kvality od španělské firmy AMC, ze Španělska též dovážíme několik produktů společnosti Ferve – jsou to testery a nabíječky baterií, kleště a celou řadu drobných pomůcek k diagnostice baterií a nabíjení, které jsou využitelné jak v profesionálním provozu autodílen, tak u domácích kutilů. K nezbytné výbavě motoristy patří jistě i startovací kabely, kterých v našem e-shopu nabízíme několik druhů pro nižší i vyšší startovací proudy.